Londen, 3 december 2009 – Eurest Services, onderdeel van Compass Group PLC, heeft een van de grootste internationale contracten voor food en support services ooit getekend. De facilitair dienstverlener ging een contract aan met Shell in Canada, de Verenigde Staten en diverse landen in Latijns-Amerika. Het contract heeft een waarde van ruim 200 miljoen pond (bijna 220 miljoen euro).
Eurest Services zal hier onder andere de volgende facilitaire diensten gaan uitvoeren: catering, vending, schoonmaak, receptie- en onderhoudsdiensten. Momenteel voert Eurest Services deze diensten al uit in het Verenigd Koninkrijk en meerdere landen in Europa, waaronder in Nederland. Dit contract heeft een waarde van 100 miljoen pond (bijna 110 miljoen euro). Door het nieuwe contract gaat Shell op het Amerikaanse continent terug van 150 facilitaire aanbieders naar één.
De samenwerking tussen Shell en Eurest Services in Europa werd in juni van dit jaar bekroond met een award tijdens de European FM Awards. Met deze prijs werd het servicemodel geprezen, waardoor de verschillende diensten in alle Europese landen gelijk aangestuurd worden.